/Files/photogallery/2/дед мороз.jpeg

Адміністрація закладу, педагогічний та учнівський колективи висловлюють щиру подяку за новорічні подарунки депутату Тальнівської районної ради, керівнику СФГ "Дружба" Тульчинському Сергію Борисовичу. Цінуємо його людську щедрість і розуміння наших шкільних проблем та надіємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою.

03.09.2018р Адміністрація закладу, педагогічний та учнівський колектив висловлює щиру подяку Народному депутату України Бобову Геннадію Борисовичу за матеріальну підтримку Першокласники отримали на клас ноутбук та сертифікат на придбання 5 новеньх парт за новими вимогами НУШ.

Безмежна вдячність і нашому депутатуТальнівської районної ради Сергію Борисовичу Тульчинському- постійному і незмінному меценату-спонсору літніх ремонтів НВК.

Наша подяка і керівнику ТОВ "Журавське" Мовчан Лілії Петрівні та Мовчану Володимиру Петровичу за придбання необхідного обладнання для 1 класу - Фабрики друку.

Подяка і сільському голові Слободяник Наталії Павлівній за придбання килимка-пазла для здобувачів знань - першокласників.

Кiлькiсть переглядiв: 1164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.